Podłoga do mieszkania pod wynajem

Podłoga w mieszkaniach pod wynajem to istotny element w aranżacji wnętrz.W tej przestrzeni sprawdzą się podłogi winylowe  Camaro. Kolekcje sprawiają wrażenie autentycznych, jednocześnie są oszczędne i praktyczne. Podniosą wartość każdego wnętrza.

Warto zwrócić uwagę na wzory: Atlantic Slate 2339, Roasted Oak 2237, Heritage Oak 2239, Warwick Oak 2235, Portico Limestone 2334, Vintage Timber 2220, Roasted Oak 2237

Atlantic Slate 2339. Historycznie, łupek jest dostępny w różnych kolorach, który występuje naturalnie, nawet w tym samym miejscu geograficznym. Zróżnicowane w skali szarości kolory, z bardzo realistyczną strukturalną powierzchnią łupków będą stylową bazą dla każdego wnętrza.

Heritage Oak 2239. Historyczny dąb z imitacją zarysowań, szlifowania odwzorowuje naturalne spatynowaną podłogę. Dostępny w formacie wielkogabarytowej deski,  dodatkowo zwiększa jego autentyczności.

Roasted Oak 2237. Atrakcyjny wzór dębu o  subtelnych odcieniach czekolady i wydłużonej długość deski , idealny do stworzenia  ciepłej i domowej atmosfery.

Portico Limestone 2334. Kolekcja wapienia posiada układ subtelnych kolorów i tekstur.  Replika tego eleganckiego materiału naturalnego jest dostępny w płytce prostokątnej, idealnej do spoinowania inkrustowanymi paskami.

Classic Limestone 2335. Wapień jest naprawdę piękny i bardzo pożądanym materiałem, występujący w wielu różnych odcieniach. Klasyczny wapień został w pełni replikowany w tej kolekcji tutaj, daje jednocześnie możliwość praktycznego użytkowania.

Vintage Timber 2220. Drewno w stylu rustykalnym z szczotkowaną powierzchnią dobrze integruje się z tkaninami i meblami.

American Oak 2217. American Oak jest ponadczasową kolekcją,  popularną ze względu klasyczny elegancki wzór pasujący do współczesnej i klasycznej aranżacji. Jest to idealny wybór dla obszarów, gdzie wymagany jest jaśniejszy odcień.

Smoke Brushed Elm 2233.Chłodne odcienie szarości i wierni replika materiału naturalnego są doskonale reprezentowana w tej kolekcji. Niezwykła szczegółowość i realizm tej konstrukcji podłogi jest naprawdę wyjątkowa.

2217lr01 2339lr01 c501e2236-web2 2233be01

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *