Kabiny parowe EAGO SPA

kabina-parowa-sanea-dz954f8-czarna100x80prawaKabiny parowe Eago

Kabina parowa to urządzenie o działaniu zbliżonym do niskotemperaturowej sauny, ale z wysoką wilgotnością względną powietrza. Wyposażona jest wyłącznie w generator (wytwornicę) pary wodnej. Wewnątrz łaźni panuje niższa temperatura niż w klasycznej saunie fiński i wysoka wilgotność względna do 100%. Gorąca para szczególnie dobrze oddziałuje przy chorobach dróg oddechowych i dolegliwościach reumatycznych. Wilgotne ciepło kąpieli parowej korzystnie wpływa na wygląd skóry, poprawia w niej krążenie krwi, oczyszcza i ożywia. Na bazie „sauny parowej” buduje się obecnie urządzenia, które są chętnie stosowane jako wyposażenie ośrodków wellness, odnowy biologicznej i SPA.

Zalety kabin z masażem wodnym i sauną parową EAGO:


Kabiny Masażowo-Parowe Eago  wyróżnia  je  nowoczesna  stylistyka, wysoka  jakość wykonania i bogate wyposażenie podstawowe. Dysze  wyposażone są w system „AntiCalc” ułatwiający czyszczenie z osadu wapiennego wytrącającego się z „twardej” wody oraz w system zabezpieczeń przeciw przepięciowych, różnicowo prądowych oraz dodatkowe zabezpieczenie generatora pary.

Masaż wodny – hydromasaż

Kabiny posiadają  6 lub więcej dysz masujących. Ponad to wyposażone są w prysznic ręczny, baterie termostatyczną oraz deszczownicę.

Sauna parowa – sauna Turecka

Sauny wyposażone są w generator pary  posiadający funkcję automatycznego odprowadzania wody po kąpieli. Sauny parowe pracują z zakresie temperaturowym 30 – 60 stopni Celcjusza, maksymalną temperaturę sauna osiąga w ciągu 20 minut. Optymalna temperatura dla organizmu mieści się w zakresie 42 – 48 stopni Celcjusza .

Chromoterapia

Kabina wyposażone jest w panel świetlny z diodami LED o różnych barwach – o działaniu relaksującym, pobudzającym lub rozluźniającym.

Chromoterapia  może podnosić poziom koncentracji lub wprowadzać w stan odprężenia i dobrego samopoczucia.

Aromaterapia

Relaksuje i odpręża, koi zmysły, odbudowuje siły witalne organizmu. Wspomaga detoksykację, dotlenia ciało i umysł, usprawnia pracę całego organizmu. Wzmacnia układ odpornościowy. Pomaga przy leczeniu dolegliwości o podłożu psychosomatycznym – przywracają harmonię wewnętrzną organizmu.

Wentylator

Aby zapewnić jak najlepsze wietrzenie kabiny każy model został wyposażony w wentylator wyciągowy. Umożliwia to pominięcie wszelkich innych źródeł wentylacji montowanych na kabinie (np. komin wyciągowy), jedynym wymogiem jest kratka wentylacyjna lub wentylacja wymuszona w pomieszczeniu, w którym znajduje się kobina.

Audio FM 

Ponad to kabina posiada wbudowany odbiornik audio FM wyposażony w wejście dla sygnału z urządzeń peryferyjnych takich jak CD lub MP3.

 

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *