EXTA FREE CONTROLLER MINI EFC-02


EXTA FREE CONTROLLER MINI EFC-02

EXTA FREE CONTROLLER MINI EFC-02 sprzężona z systemem EXTRA FREE umożliwia sterowanie oświetleniem, roletami okiennymi oraz innymi urządzeniami.

Jednostka centralna EXTA FREE CONTROLLER MINI EFC-02 sprzężona z systemem EXTRA FREE umożliwia sterowanie oświetleniem, roletami okiennymi oraz innymi urządzeniami. Aplikację cechuje przyjazny interfejs, zaprojektowany, aby sterowanie i zarządzanie całym systemem było  intuicyjne i błyskawiczne.

Kontroler EFC-02 Mini po połączeniu z routerem WI-FI daje możliwość sterowania wszystkimi odbiornikami systemu EXTA FREE z poziomu urządzeń mobilnych. Poza funkcją „wirtualnych” nadajników kontroler EFC-02 Mini posiada możliwość realizacji SCEN, FUNKCJI CZASOWYCH oraz podglądu stanu czujników. Komunikacja z odbiornikami systemu odbywa się na drodze radiowej z wykorzystaniem częstotliwości 868,32MHz. Kontroler podłącza się do routera Wi-Fi przy pomocy kabla LAN zakończonego wtyczką RJ45. Konfiguracja i sterowanie realizuje się z poziomu darmowej aplikacji zainstalowanej na urządzeniu mobilnym. EFC-02 przewidziany jest do sterowania w obrębie sieci lokalnej. Dostęp zdalny możliwy jest wyłącznie dla użytkowników, którzy posiadają stały zewnętrzny adres IP i dokonają odpowiednich przekierowań na routerze.

Jednostka EXTA FREE CONTROLLER MINI EFC-02  to połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny.

 

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *