Biokominki paliwo


 

Fanola® paliwo na bazie alkoholu etylowego do biokominków

Opatentowany skład Fanola® paliwo pozwala na całkowicie czyste spalanie.

  • Bez dymu, zapachu, popiołu
  • Certyfikowane
  • Przyjazne środowisku
  • Bezpieczny skład opracowany przez producenta

Opatentowany skład Fanola® paliwo pozwala na całkowicie czyste spalanie. Fanola® paliwo na bazie alkoholu etylowego do biokominków.Bioalkohol Fanola®  to paliwo na bazie alkoholu etylowego pochodzenia roślinnego.

Bioalkohol Fanola®  to paliwo na bazie alkoholu etylowego pochodzenia roślinnego. Fanola® stanowi odnawialne źródło energii i podczas palenia nie wydziela dymu, zapachu, ani nie pozostawia popiołu.

Skład paliwa Fanola® został opracowany w laboratoriach firmy Planika i jest ona jego jedynym legalnym producentem. Dodatkowo, produkt ten przeszedł serię testów pod względem bezpieczeństwa dla ludzi i środowiska. Wyniki testów zostały pozytywnie zaopiniowane przez międzynarodowe instytuty certyfikujące, takie jak: PZH, CNBOP, OMNI-Test Laboratories Inc.
Opatentowany skład paliwa pozwala na całkowicie czyste spalanie. Czyste spalanie bioalkoholu oznacza, że podczas palenia nie są wydzielane żadne szkodliwe substancje. Pochodne spalania to: para wodna i CO2 w ilościach zbliżonych do tych wydychanych przez człowieka.

Bioalkohol Fanola® spala się bezdymnie oraz bezzapachowo, a po wypaleniu paliwa nie pozostają żadne zanieczyszczenia w postaci popiołów czy sadzy. Do palenia ognia nie potrzeba komina ani żadnej instalacji odprowadzającej.

 

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *